Соціокультурна діяльність

 
Основним з досягнень 2009 року стало налагодження партнерських відносин, яки піднялися на більш якісну ступень, подальшому  розширенню кола соціальних партнерів  та спонсорів.

 

 

В другій половині 2009 року в ЦБ, дякуючи меценатської підтримці князя А.А. Горчакова – Федотенкова, здійснено 5 благодійних культурно – просвітницьких Проектів: «Культурний зв’язок часів» (до ювілею з дня народження засновниці міст Юного регіону Очакова та Одеси Катерини Великої ІІ), «Символізм спілкування двох століть» (от поштового до електронного зв’язку), «Хресний хід козацької слави», «Ідеали благодійності» (до Дня благодійності).

 

 

Слід відмити, що працівники бібліотеки спромоглися привернути увагу міського депутатського корпусу до вирішення актуальних проблемних питань діяльності ЦБ в місті. Тому, при районному підпорядкуванні, міська рада у 2009 році була надійним матеріальним партнером ЦБ, виділила 30 тис. міжбюджетніх трансфертів, розглядала на засіданнях сесій міської ради питання , які стосуються стану бібліотечного обслуговування територіальної громади міста. Депутати міської ради приймали активну участь в культурно – благодійницьких акціях та масових заходах ЦБ, виділяя кошти на їх проведення.

                                               

 

Приємно, що в 2009 році діяльність бібліотеки підтримали підприємці міста, за допомогою яких зібрані кошти на здійснення ремонту читальної зали ЦБ та його сучасне  облаштування.

Меценатський вклад в роботу ЦБ внесли не тільки  представники творчої інтелігенції міста , але і київський письменник А. Курко, який звертався в ЦБ за інформаційною допомогою з краєзнавства, і вважав доцільним матеріально підтримати бібліотеку.

 

З глибокою вдячністю бібліотека відзначила свого мецената, спонсорів та  соціальних партнерів, влаштував для них свято благодійництва.

 
 
 
                                          
Comments